Kloubin: Jaké jsou zkušenosti lidí s užíváním? (recenze)

Bolí vás po každém probuzení nebo delší době nečinnosti klouby, ale nevíte, co s tím? Nebo se setkáváte s jinými problémy, které mohou zahrnovat časté otoky a záněty kloubů? Ať je to, jak chce, vaším dobrým pomocníkem se může stát vícesložkový doplněk stravy na klouby Kloubin.

kloubin recenze

Klouby jsou místa, která spojují jednotlivé kosti mezi sebou. Vzhledem k jejich mechanice zajišťují lidskému tělu pohyblivost, díky které se můžeme věnovat práci, sportu a dalším činnostem. Uvnitř kloubů jsou dvě styčné plochy, které jsou pokryté chrupavkou. Ve velkých kloubech se pak také může nacházet meniskus (například v koleni), který může vlivem různých nehod nebo úrazů dost trpět.

Primární funkcí kloubů je pohyblivost končetin a technicky vzato celého těla. V případě, že na ně dáváme pozor a staráme se o ně (což může zahrnovat i pravidelnou prevenci u lékaře), obvykle nám dovedou bez větších potíží sloužit celý život. Ne každý má ale to štěstí, kloub a jeho funkci může ovlivnit například tuhnutí okolních svalů a vazů. Také se ale můžeme setkat s opotřebováním nebo s ubyváním kloubní chrupavky. Právě proto je důležité kloubům pravidelně dopřávat i trochu zdravého pohybu a dobře sestavenou vícesložkovou kloubní výživu.

💡  Bezpečný nákup: Oficiální e-shop ✅ Kloubin.cz

A právě takovou může být Kloubin.

Kloubní výživa

Kloubin: Jaké jsou zkušenosti lidí s užíváním? (recenze)

Kloubní výživa je typ doplňku stravy, který obvykle obsahuje jednu a více látek, jež podporují normální stav kloubních chrupavek a pohybového aparátu. V některých přípravcích tohoto typu se nachází jen kolagen. To je na jednu stranu důležitá látka, je ale nutné si uvědomit, že aby s ním tělo dokázalo efektivně pracovat, měl by být doplněn ještě minimálně o vitamín C. Pokud tomu tak není, měl by se doplnit z jiného zdroje. (Například můžete kloubní výživu s kolagenem zapít sklenicí vody s citronovou šťávou.)

Tip redakce – Kloubin kloubní výživa kloubin recenze

🏃‍♂️ Kloubní výživa pro lidi

✅ Unikátní kombinace 11 účinných látek
✅ Pro všechny věkové kategorie od 12 let
✅ Vylepšená receptura s obsahem kyseliny hyaluronové

Některé kloubní výživy na trhu pak obsahují i další látky, z nichž některé se přirozeně nachází v kloubech (glukosamin, chondroitin). Další mohou být zase důležité pro udržení normálního stavu kostí (vitamín D, vitamín K, vápník…). Právě proto je tak důležité si kloubní výživu, po které nemusí sahat jen senioři či sportovci, ale také třeba fyzicky pracující lidé, důkladně vybírat.

Přečtěte si: Babské rady na revma

Jak vám může pomoci Kloubin na klouby? kloubin výživa recenze

Doplněk stravy ✅ Kloubin se řadí k vícesložkovým kloubním výživám.  To znamená, že v něm kromě kolagenu najdete i mnoho dalších látek, jež podporují činnost pohybového ústrojí.  Dá se navíc užívat i dlouhodobě. (Což se i doporučuje, protože některé obsažené látky, které se nachází i v jiných kloubních výživách, mohou mít dobu nástupu prvních účinků i několik týdnů. Jejich efekt na druhou stranu po vysazení užívání nějakou dobu přetrvává.)

Mezi 11 složkami, které v Kloubinu najdeme, je:

  • Glukosamin sulfát
  • Chondroitin sulfát
  • MSM
  • Kadidlovník pilovitý
  • Kyselina hyaluronová
  • Kolagen typu I a II
  • Vitamín C
  • Vitamín D
  • Vápník
  • Vitamín K

A další.

Kompletní složení

Výživová složka V denní dávce (2 kapsle) RHP* (2 kapsle)
Glukosamin sulfát 2KCl 670 mg není určena
Chondroitin sulfát 300 mg není určena
Hydrolyzovaný vepřový kolagen typu I+II 50 mg není určena
MSM 200 mg není určena
Boswellia serrata extrakt (65% boswellické kyseliny) 100 mg není určena
Vitamín C 40 mg 50 %
Vitamín D3 2,50 μg 50 %
Vitamín K2 37,50 μg 50 %
Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 40 mg není určena
Zinek (citrát zinečnatý) 5 mg 50 %
Stearan hořečnatý – rostlinný 10 mg není určena
* = referenční hodnota příjmu

Složení ✅ Kloubin vypadá velmi dobře, protože kromě látek, které se doporučuje brát na klouby, v něm najdeme i živiny, které jsou důležité pro kosti, jejichž dobrý stav je pro normální pohyblivost taktéž hodně potřeba. (Protože slabé kosti jsou náchylnější ke vzniku komplikovanějších zlomenin.)

 

Zkušenosti a recenze

Zkušenosti s kloubní výživou ✅ Kloubin jsou dobré. Podle zákazníků, kteří se rozhodli podělit o své zkušenosti, jim tento doplněk stravy pomáhá. Někteří ho dokonce začali užívat po doporučení od svých známých. Dále jiní recenzenti uvádí, že je již tolik netrápí bolest kloubů a poměr ceny a výkonu je také velmi dobrá.

Recenze z internetu

kloubin hodnocení zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
kloubin diskuze
Zdroj: Recenzer.cz
Kloubin zkušenost s účinky
Zdroj: Mapy.cz

Vyplatí se zkusit?

Vzhledem k tomu, že ✅ Kloubin obsahuje 11 aktivních látek, řadí se ke komplexnějším kloubním výživám, které jsou na našem trhu k dostání. Jeho užívání může mít kromě kloubů přínos i pro kosti, což také vnímáme jako jednoznačné plus, ke kterému se vyplatí v průběhu rozhodování přihlížet.

Co se nám také líbí je to, že na oficiálních stránkách Kloubin je možné objednat několik balení za zajímavější cenu a s dopravou zdarma. Drahé však ale není ani jedno balení v objednávce, které vás vyjde na 379,- za 60 kapslí. Drobnou nevýhodou je z našeho pohledu to, že se zatím nedá koupit v lékárnách, dá se ale očekávat, že v budoucnu se to možná změní.

 

 

Náš verdikt? Můžeme doporučit!