Omegamarine premium – recenze

V mnoha západních zemích je nedostatek Omega-3 mastných kyselin běžným jevem. Částečně kvůli nízké spotřebě ryb, které jsou hlavním zdrojem těchto živin. Jednou z nich je i Česká republika, protože na talířích našinců se ryby objevují pouze velmi zřídka. Vzhledem k tomu, že jsou tyto nenasycené mastné kyseliny velmi důležité pro udržení řady tělesných funkcí, můžete je zkusit doplnit z doplňku stravy Omegamarine Premium.

omegamarine premium recenze

Ve srovnání s přímořskými národy máme jednu velkou nevýhodu. Nejsme zvyklí na pravidelný přísun čerstvých mořských ryb a darů moře, které obsahují jinde špatně dostupné živiny. Jednou z těch nejhlavnějších jsou Omega-3, což jsou nenasycené mastné kyseliny, které jsou klíčové pro normální stav mozku, zraku a kardiovaskulárního systému. (Ne, to, že si jednou za rok dáte filé, vážně nelze považovat za dostatečný příjem.)

Proto je důležité zahrnout do své stravy zdroje omega-3 mastných kyselin, a to buď konzumací ryb jako losos, sleď, sardinky nebo tuňák, nebo doplňováním stravy kvalitními rybími oleji či doplňky stravy obsahujícími omega-3. A právě jedním z nich je doplněk stravy Omegamarine Premium od NaturaMed, který má ve srovnání s Forte+ nové složení.

💡  Nakupujte bezpečně: Omegamarine Premium nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Omegamarine.cz

Nabídne vám ale opravdovou kvalitu?

o naturamed

O NaturaMed

NaturaMed je poměrně dobře známá značka doplňků stravy, se kterou se můžeme na našem trhu běžně setkat. Vznikla v 90. letech ve Skandinávii, kde se začala specializovat především na doplňky stravy s obsahem Omega-3. Na českém trhu je NaturaMed od roku 2006.

Tip redakce – Omegamarine Premium omega marine premium recenze

⭐ OMEGA‑3 z norského lososa

✅ podporuje srdce a mozek
✅ podporuje zrak a imunitu
✅ nejčerstvější lososový olej
✅ nové vylepšené složení

 

 

O Omegamarine Premium

✅ Omegamarine Premium je volně prodejný doplněk stravy s obsahem kvalitního rybího oleje (konkrétně jde o lososový olej). Jak už navíc bylo uvedeno výše, ve srovnání s Forte+ má nové a vylepšené složení.

 Tento doplněk stravy byl vytvořen na základě dlouholeté norské tradice, která zahrnuje i aplikaci poznatků správného zpracování rybího oleje.  Lososový olej má být pro lidské tělo lépe vstřebatelný. Také je zajištěna jeho maximální čistota a čerstvost. Kromě toho, ve složení tohoto doplňku je i vitamín D, který je důležitý pro normální stav kostí a imunitního systému.

Vyzkoušení zdarma

Mnohé k vyzkoušení některého z výrobků portfolia NaturaMed motivuje možnost testování doplňků stravy zdarma, pouze za úhradu poštovného a balného, které se v současné době pohybuje kolem 49,-. To se týká i doplňku stravy ✅ Omegamarine Premium, který získáte v balení na 30 dní. 

Objednání zkušebního balíčku nezavazuje k dalšímu odběru, na druhou stranu, všem zájemcům doporučujeme před dokončením této objednávky důkladně prozkoumat obchodní podmínky, protože někdy je nutné se před uplynutím zkušebního období nějakým způsobem vyvázat z databáze. Jinak se může stát, že vám pak bude doplněk zasílán za plnou cenu automaticky. Je tedy lepší si nejprve zjistit podrobnosti a teprve pak konat.

Přečtěte si: Recenze FlexiMed

Zkušenosti zákazníků

zkušenosti zákazníků

Nyní se můžeme podívat na jednotlivé zkušenosti zákazníků a zákaznic, kteří se rozhodli rybí olej od této značky vyzkoušet. Vzhledem k tomu, že řada recenzí pochází z důvěryhodného portálu Testuj to, o osobní postřehy při dohledávání důvěryhodných recenzí rozhodně není v tomto případě nouze.

Lidé nejčastěji říkají, že:

Výhody
  • Jim vyhovuje velikost balení
  • Se jim zamlouvá velikost tobolek, které se snadno užívají
  • Kapsle nesmrdí rybinou
  • Subjektivně mají dojem, že mají silnější imunitu
  • Vnímají lepší vzhled pokožky
  • Nemají nepříjemnou pachuť v ústech
  • Se jim líbí jednoduché dávkování a složení

Většina uživatelů byla s tímto produktem spokojená, takže vám ho můžeme doporučit vyzkoušet.

Na druhou stranu, našlo se i několik recenzentů, kteří měli k tomuto výrobku určité výhrady. Citlivější jedinci mohou i přes všechny výhody ucítit stopu rybiny během užívání. Po dobu testování také občas někteří nezaznamenali žádné větší rozdíly oproti období, kdy tento doplněk stravy nebrali.

 

 

Jakou zkušenost máte s Omega-3 od Omegamarine Premium vy?