Colafit: Proč vsadit na tento kolagen na klouby? [recenze]

Problémy s klouby nejsou v naší společnosti ničím ani trochu výjimečným. Trápí jak lidi po čtyřicítce, kteří mají do důchodu ještě daleko, tak sportovce a seniory. Právě proto by měla být součástí životního stylu každého z nás kvalitní kloubní výživa. Může jí být doplněk stravy Colafit?

Kolagen na klouby je potřeba začít doplňovat nejpozději od 30 let. I když si v tu dobu ještě většina z nás připadá mladě, pravdou je, že úbytek produkce kolagenu nastává už kolem 25. roku života. A jeho potřeba v organismu se s narůstajícím věkem nijak neumenšuje. Spíš naopak.

Právě v takové chvíli může být dobrým pomocníkem krystalický kolagen vysoké kvality. A třeba ještě takový, který vypadá jako snadno polykatelné kolagen kostičky. Díky tomu jej dovedou bez větších potíží užívat i lidé, kteří mají s polykáním léků a nejrůznějších kapslí běžně problémy.

Opravdu ale mezi špičku kloubních výživ patří notoricky známý doplněk stravy Colafit, anebo už jej za tu dobu nahradilo něco jiného?

O Colafit

colafit

Colafit je značka doplňků stravy na klouby, kterou zná snad každý. Ve srovnání s kloubní výživou Flextor má velmi minimalistické složení. V portfoliu má ale tato značka i doplněk stravy Junior pro děti, masážní krém nebo doplněk stravy Extra Strong pro náročnější uživatele.

Mnoha lidem pak bude dozajista sympatické, že jde o českou kvalitu s tradicí od roku 1992. Nejde tedy o žádnou novinku, ale o lety prověřený produkt.

Co je ve složení?

Hlavní složkou doplňku stravy Colafit je především kvalitní krystalický kolagen typu I, který dosahuje čistoty 99,9 % a který byl zbaven telopeptidů. Díky tomu užívání Colafitu nezatěžuje organismus a kolagen si ponechává své nejlepší vlastnosti.

Jak už bylo také uvedeno, kolagenová kostička se velmi snadno polyká, takže po ní mohou sáhnout i lidé, kteří mají jinak s polykáním čehokoliv celoživotní trable.

Během dne navíc stačí užít jenom jednu, což znamená, že pak už nemusíte myslet na to, že máte ještě něco udělat.

Nešlo by to trochu lépe?

I když je Colafit lidmi velmi dobře hodnocen, někteří uživatelé mohou očekávat od své kloubní výživy něco trochu víc. Pokud vám tedy nevadí si za vybranější složení trochu připlatit, můžete vyzkoušet Colafit Extra Strong, který obsahuje ještě vitamín D3. Ten je důležitý například i pro normální stav kostí.

Jaká je cena?

Připravte se na to, že si za Colafit trochu připlatíte. Jedno balení, které obsahuje 120 kostiček, vás vyjde kolem 750,-. Na druhou stranu, vzhledem k pokročilé technologii výroby a vzhledem k minimalistickému a úspornému užívání vám takové balení vyjde na několik měsíců. Když to tedy rozpočítáte, není to tak špatné.

 Jaké jsou s ním zkušenosti?

Zkušenosti s doplňkem stravy Colafit jsou jednoznačně pozitivní. Například na srovnávači Heureka je s ním spokojeno 93 % všech uživatelů. O vysoké kvalitě produktu pak hovoří i fakt, že klasický Colafit se ve své kategorii dostal do TOP 14.

Uživatelé pak o něm říkají, že:

  • Tento doplněk stravy užívají dlouhodobě a vyhovuje jim
  • Podle jejich mínění funguje
  • Colafit užívají na bolest kloubů
  • Se snadno polyká
  • Po zahájení jeho užívání pociťují zlepšení svých potíží
  • Se jim líbí, že ho stačí užít jenom jednou denně
  • Nemají problémy s překyselením žaludku

colafit zkušenosti

colafit zkušenosti

colafit hodnocení

V případě, že byste chtěli ještě alternativu ke klasickému Colafitu a ke Colafit Extra Strong, které můžeme doporučit vyzkoušet, sáhnout můžete i po vícesložkové kloubní výživě Kloubin.

Kdy kloubní výživu užívat?

kdy užívat kloubní výživu

Kloubní výživu může užívat každý dospělý, včetně těch, kteří problémy s klouby zatím nepociťují. Když už nějaké komplikace máte, kloubní výživa vás z nich sice nevyléčí, může ale podpořit konzervativní léčbu, kterou vede lékař.

Také máte s užíváním kloubní výživy Colafit pozitivní zkušenost? Napište nám ji do komentářů pod článkem!