Forfemina Slim recenze: Vyplatí se ho kupovat?

Pokud chcete zhubnout, s největší pravděpodobností budete ochotná vyzkoušet prakticky cokoliv, co vám nabídne naději. A jak víme, tu nabízí široké spektrum doplňků stravy pro ženy, které slibují, že vás zbaví i několika kilogramů navíc. Dnes se podíváme, co přesně můžete očekávat od doplňku stravy Forfemina Slim.

Hubnutí nebývá jednoduché. A už vůbec nebývá lineární. Jeden den na váze objevíte úbytek, abyste druhý den zjistila, že váha ukazuje o tři kila víc. Z toho důvodu se vyplatí na vážení vykašlat a spíš měřit objem rukou, stehen a břicha. (Také pomáhají fotky, které můžete v průběhu procesu porovnávat mezi sebou.)

Zajímavostí je, že v mnoha případech není váhový přírůstek způsoben nadměrným množstvím tuku, ale hromaděním vody v organismu, která taktéž něco váží. Jak ji ale dostat z organismu pryč?

Právě s tím by vám mohl pomoci doplněk stravy Forfemina Slim.

Co je Forfemina Slim?

Forfemina Slim recenze: Vyplatí se ho kupovat?

Forfemina Slim je doplněk stravy pro ženy, který přispívá k vylučování vody z organismu. Tímto způsobem by měl tedy přispět k úbytku hmotnosti. Z toho důvodu si neslibujte, že vám tento doplněk stravy pomůže pálit tuk (jak to slibují některé jiné doplňky stravy pro ženy), ale zbaví vás především právě tekutin. (I to ale může být žádoucí, zvlášť pokud trpíte na oteklé nohy nebo máte nafouknuté břicho, kvůli kterému se nevejdete do své oblíbené sukně.)

Složení Forfemina Slim

Forfemina Slim obsahuje především látky přírodního původu.

V každé kapsli najdeme:

 • Extrakt z hořkého pomeranče
 • Extrakt z kopřivy
 • Extrakt z černého pepře
 • Zinek
 • Chrom

Tyto látky přispívají ke kontrole hmotnosti a k efektivnímu metabolismu tuků. Také podporují vylučování přebytečné vody z organismu, podporují trávení a pomáhají udržovat normální hladinu glukózy.

Forfemina Slim recenze: Vyplatí se ho kupovat?

Užívání

Forfemina Slim musíte brát dvakrát denně. Vždy zapijete jednu kapsli dostatečným množstvím vody. (Nikdy ale neužívejte dvě kapsle najednou.)

Tento doplněk stravy není z pochopitelných důvodů vhodný pro děti. Také se v době užívání a po něm nedoporučuje pít kávu a nápoje s kofeinem. Dále je důležité, aby tento přípravek neužívaly ženy, které mají problémy s vysokým krevním tlakem, těhotné a kojící ženy.

Kolik stojí?

V balení Forfemina Slim je 60 kapslí, což znamená, že vám při užívání dvou za den vyjde jedno balení na 30 dní. Cena se pohybuje okolo 300,- za balení, takže se nejedná o předražený výrobek. Na druhou stranu, je třeba počítat s tím, že jakmile ho přestanete užívat, voda v organismu bude brzy zpátky. Jde tedy o nikdy nekončící koloběh.

Zkušenosti uživatelek

Forfemina Slim recenze: Vyplatí se ho kupovat?

Ženy jsou s užíváním Forfemina Slim veskrze spokojené, o čemž svědčí skutečnost, že na srovnávači Heuréka mu udělily 78% spokojenost. Na srovnávači Zboží se spokojenost dostala dokonce až na 83 %.

Konkrétně pak ženy říkají, že:

 • Mají mnohem menší otoky
 • Funguje, ale musí se užívat delší dobu
 • Váha ukazuje menší číslo
 • Na ně nefunguje
 • Jim nevyhovuje jeho cena
 • Jim vadí, že se musí užívat dlouhodobě
 • Po skončení užívání je voda zase zpátky
 • Po něm mají větší žízeň

Z toho plyne přesně to, o čem jsme hovořili výše. Pokud budete doplněk Forfemina Slim užívat, pravděpodobně se zbavíte přebytečné vody. Jakmile s ním ale přestanete, očekávejte, že se vrátíte do zajetých kolejí a otoky a zadržování vody vás bude trápit i nadále. Nejedná se tedy o dlouhodobé řešení. (Leda, že byste si ho chtěly kupovat až do konce života.)

Máte s užíváním doplňku stravy Forfemina Slim nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Zdroje informací

https://doplnky-stravy.heureka.cz/naturprodukt-forfemina-slim-na-odvodneni-tela-a-pri-hubnuti-60-kapsli – Naturaprodukt Forfemina Slim (česky)

https://www.zbozi.cz/vyrobek/naturprodukt-forfemina-slim/vsechny-recenze/ – Forfemina Slim (česky)

Napsat komentář