Forfemina Slim recenze: Vyplatí se ho kupovat?

Pokud chcete zhubnout, s největší pravděpodobností budete ochotná vyzkoušet prakticky cokoliv, co vám nabídne naději. A jak víme, tu nabízí široké spektrum doplňků stravy pro ženy, které slibují, že vás zbaví i několika kilogramů navíc. Dnes se podíváme, co přesně můžete očekávat od doplňku stravy Forfemina Slim.

 

forfemina recenze Hubnutí nebývá jednoduché. A už vůbec nebývá lineární. Jeden den na váze objevíte úbytek, abyste druhý den zjistila, že váha ukazuje o tři kila víc. Z toho důvodu se vyplatí na vážení vykašlat a spíš měřit objem rukou, stehen a břicha. (Také pomáhají fotky, které můžete v průběhu procesu porovnávat mezi sebou.)

Zajímavostí je, že v mnoha případech není váhový přírůstek způsoben nadměrným množstvím tuku, ale hromaděním vody v organismu, která taktéž něco váží. Jak ji ale dostat z organismu pryč?

Nakupujte bezpečně: Forfemina Slim nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Forfemina Slim v lékárně Benu.cz

Právě s tím by vám mohl pomoci doplněk stravy Forfemina Slim.

Co je Forfemina Slim?

✅ Forfemina Slim je doplněk stravy pro ženy, který  přispívá k vylučování vody z organismu. Tímto způsobem by měl tedy přispět k úbytku hmotnosti.  Z toho důvodu si neslibujte, že vám tento doplněk stravy pomůže pálit tuk (jak to slibují některé jiné doplňky stravy pro ženy), ale zbaví vás především právě tekutin. (I to ale může být žádoucí, zvlášť pokud trpíte na oteklé nohy nebo máte nafouknuté břicho, kvůli kterému se nevejdete do své oblíbené sukně.)

Tip redakce – Forfemina Slim

? doplněk stravy s přírodním složením

odvodnění těla přírodní cestou

✅ přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů
✅ podporuje vylučování vody z organizmu
✅ přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
✅ podporuje trávení

forfemina cena

Složení Forfemina Slim

✅ Forfemina Slim obsahuje především látky přírodního původu.

V každé kapsli najdeme:

 • Extrakt z hořkého pomeranče
 • Extrakt z kopřivy
 • Extrakt z černého pepře
 • Zinek
 • Chrom
Složení Jedna kapsle obsahuje:
Extrakt z hořkého pomeranče 50 mg
Prášek z brusinek 40 mg
Extrakt z kopřivy 25 mg
Prášek z jablečného octa 25 mg
Zinek 6 mg (60 % RHP*)
Extrakt z černého pepře 5 mg
Chrom 20 mcg (50 % RHP*)
* RHP = referenční hodnota příjmu

 

Tyto látky přispívají ke kontrole hmotnosti a k efektivnímu metabolismu tuků. Také podporují vylučování přebytečné vody z organismu, podporují trávení a pomáhají udržovat normální hladinu glukózy.

Forfemina Slim recenze: Vyplatí se ho kupovat?

Užívání

✅ Forfemina Slim musíte brát dvakrát denně. Vždy zapijete jednu kapsli dostatečným množstvím vody. (Nikdy ale neužívejte dvě kapsle najednou.)

Tento doplněk stravy není z pochopitelných důvodů vhodný pro děti. Také se v době užívání a po něm nedoporučuje pít kávu a nápoje s kofeinem. Dále je důležité, aby tento přípravek neužívaly ženy, které mají problémy s vysokým krevním tlakem, těhotné a kojící ženy.

Kolik stojí?

V balení ✅ Forfemina Slim je 60 kapslí, což znamená, že vám při užívání dvou za den vyjde jedno balení na 30 dní. Cena se pohybuje okolo 300,- za balení, takže se nejedná o předražený výrobek. Na druhou stranu, je třeba počítat s tím, že jakmile ho přestanete užívat, voda v organismu bude brzy zpátky. Jde tedy o nikdy nekončící koloběh.

Zkušenosti uživatelek

Forfemina Slim recenze: Vyplatí se ho kupovat?

Ženy jsou s užíváním ✅ Forfemina Slim veskrze spokojené, o čemž svědčí skutečnost, že na srovnávači Heuréka mu udělily 78% spokojenost. Na srovnávači Zboží se spokojenost dostala dokonce až na 83 %.

Konkrétně pak spokojené ženy říkají, že:

Výhody
 • Mají mnohem menší otoky
 • Funguje, ale musí se užívat delší dobu
 • Váha ukazuje menší číslo
 • Změny byly viditelné už po pár dnech
 • Se jednoduše používá

Ty nespokojené nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Na ně nefunguje
 • Jim nevyhovuje jeho cena
 • Jim vadí, že se musí užívat dlouhodobě
 • Po skončení užívání je voda zase zpátky
 • Po něm mají větší žízeň

Zkušenosti uživatelek na internetu

forfemina slim na odvodnění
Zdroj: Zbozi.cz
forfemina slim hodnocení
Zdroj: Pilkulka.cz
forfemina slim zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
forfemina odvodnění
Zdroj: Zbozi.cz

Z toho plyne přesně to, o čem jsme hovořili výše. Pokud budete doplněk Forfemina Slim užívat, pravděpodobně se zbavíte přebytečné vody. Jakmile s ním ale přestanete, očekávejte, že se vrátíte do zajetých kolejí a otoky a zadržování vody vás bude trápit i nadále. Nejedná se tedy o dlouhodobé řešení. (Leda, že byste si ho chtěly kupovat až do konce života.)

 

 

Máte s užíváním doplňku stravy Forfemina Slim nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.