Feminus [recenze]: Jak hovoří zkušenosti o ženské verzi značky Primulus?

Jak jistě víte, ženské tělo se v průběhu života neustále proměňuje. I když jsou změny hormonálních hladin opodstatněné, často do života přináší nepohodu a nejrůznější problémy. Mohl by je pomoci vyřešit doplněk stravy Feminus?

Feminus [recenze]: Jak hovoří zkušenosti o ženské verzi značky Primulus?

I když by se mohlo zdát, že se v poslední době doslova roztrhl pytel s přípravky na podporu libida a vitality pro muže (viz Primulus, který jsme zmínili v titulku tohoto článku), pravdou je, že stranou nezůstávají ani ženy. Protějškem doplňku stravy Primulus pro muže je doplněk stravy pro ženy Feminus, který má taktéž podporovat jejich hormonální rovnováhu, která jim může v některých životních stádiích chybět.

Nakupujte bezpečně: Feminus nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Feminus.cz

Jelikož vyhazování peněz z okna není žádoucí, níže se podíváme na to, co od jeho užívání mohou ženy očekávat.

Co je Feminus?

Jak už bylo řečeno, ✅ Feminus je doplněk stravy pro ženy, který má  podporovat energii, vitalitu a libido.  Složky, které obsahuje, jsou přírodního původu, z toho důvodu by mělo být jeho užívání šetrné pro organismus. Co se týče věku, v ideálním případě by po něm měly sahat ženy v období menopauzy, které chtějí zmírnit její příznaky.

Tip redakce – Feminus

? přírodní doplněk stravy pro ženy

s obsahem extraktů bylin a vitaminů

✅ optimální hladina hormonů v těle
✅ méně návalů horka a pocení
✅ lepší spánek a více energie
✅ více chuti na sex

feminus recenze

Složení

Jak už bylo řečeno, doplněk stravy ✅ Feminus obsahuje látky přírodního původu, které dovedou podpořit normální vitalitu, sexualitu a hormonální rovnováhu.

V každé kapsli najdeme:

 • Macu peruánskou
 • Withanii snodárnou (ašvaganda)
 • Kotvičník zemní
 • Voňatec vejčitý
 • Anděliku čínskou
 • Damiánu
 • Vitamín B6
 • Vitamín D
 • Vitamín C
 • Zinek
Účinné látky Ve 2 tabletách (denní dávka)
Řeřicha peruánská (Maca peruánská) 200 mg
Indický ženšen (Vitánie snodárná) 150 mg
Extrakt z kakaa (Theobroma Cacao) 100 mg
Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) 100 mg
Muira puama 100 mg
Vitamin C 80 mg
Andělika čínská 60 mg
Damiána pravá 50 mg
Zinek 15 mg
Vitamin E 2,5 mg
Vitamin B6 1,2 mg
Vitamin D3 25 μg
Vitamin B12 10 μg

 

A mnoho dalších, včetně vitamínu B12.

Kombinace všech těchto látek má přispívat k normálnímu stavu kostí a zubů, k normální psychické činnosti, k normálnímu stavu energetického metabolismu, k duševní pohodě a sexuálnímu zdraví, k normální činnosti ženského močového ústrojí atd.

Cena a dostupnost feminus cena

✅ Doplněk stravy Feminus nakoupíte v prakticky všech lepších lékárnách, včetně těch, které prodávají své zboží na internetu. Standardní balení obsahuje 60 tablet, obvyklá cena se pak pohybuje okolo 600,-. Vzhledem k tomu, že se užívají dvě tablety denně, znamená to, že tuto cenu zaplatíte za balení na měsíc. Z toho plyne, že se nejedná zrovna o nejlevnější přípravek.

Na co si dát pozor?

Feminus [recenze]: Jak hovoří zkušenosti o ženské verzi značky Primulus?

Před nákupem je důležité číst upozornění, pro koho není výrobek vhodný, protože se včas dozvíte o možných překážkách a kontraindikacích. Tento doplněk stravy nesmí užívat (ze zcela pochopitelných důvodů) děti, kojící a těhotné ženy. Dále ho nesmí užívat ženy, které mají endometriózu (vzhledem k tomu, že ji řada žen nemá diagnostikovanou lékařem, může to být trochu problém) a ženy s myomatózní dělohou (což v pokročilém věku není taktéž výjimkou). Také by ho neměly užívat ženy, které berou léky na ředění krve.

Zkušenosti zákaznic

Nyní se podíváme na to, co na ✅ Feminus říkají ženy, které se do něj rozhodly vložit svoji důvěru.

Nejčastěji zmiňují, že:

Výhody
 • Se jim líbí přírodní složení
 • Jde o skvělý doplněk při menopauze
 • Pomohl při návalech horka

Nespokojené ženy nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Ho musely přestat po krátké době užívat, protože jim nedělal dobře na žaludek
 • Nevnímají žádné zlepšení svých problémů
 • Jim vadí, že výrobek není ve větším balení

Zkušenosti uživatelek na internetu

¨feminus zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
feminus diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
feminus účinky
Zdroj: testovani.ireceptar.cz

Pak jsme také našli velké množství pozitivních recenzí, v nich se ale uživatelky nepodělily o to, co přesně se jim při užívání tohoto doplňku stravy líbilo. Když se ale podíváme na vysoké hodnocení na srovnávačích (konkrétně skoro 4 hvězdičky z 5 na portálu Zboží), pak pravděpodobně nemusíte s jeho vyzkoušením váhat.

 

 

Máte s doplňkem stravy Feminus nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.