Mindflow Focus [recenze]: Uvede vás do střehu?

Energie je pro naše každodenní fungování velmi důležitá, ne vždy ji ale máme tolik, kolik bychom jí opravdu potřebovali. Své o tom vědí nejen fyzicky pracující lidé, ale například i studenti, kteří mají jen krátký časový úsek pro učení na zkoušky. Mohou vám pomoci pilulky na soustředění Mindflow Focus?

mindflow focus recenze

Pro vykonávání širokého spektra aktivit potřebujeme ostré mentální schopnosti. V opačném případě ze sebe těžko vymáčkneme řešení komplikovaného problému nebo dobrý výsledek ve školním testu.

Studenti dlouhodobě zkoumají, co pomáhá na soustředění a paměť a hojně toho využívají ke konci školního roku nebo na konci vysokoškolského semestru. Pokud ale nemáte s podobnou podporou žádnou zkušenost a zároveň hledáte něco opravdu kvalitního, mohl by vám pomoci doplněk stravy Mindflow Focus, který seženete ve volném prodeji.

💡 Nakupujte bezpečně: Mindflow Focus nebo jakýkoliv doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Flow-nutrition.cz

Jaké jsou s Mindflow zkušenosti? Kde se dá koupit? A kolik zhruba stojí? Na to vše a mnohem víc se zaměříme níže.

Co je Mindflow Focus?

Mindflow Focus [recenze]: Uvede vás do střehu?

✅ Mindflow Focus je doplněk stravy, který podporuje produktivitu a soustředění. V jeho složení je 12 látek přírodního původu, které by vás měly během chvíle nakopnout. Učení na zkoušku nebo dokončení důležitého pracovního projektu by pro vás mělo být podstatně snadnější.  Zajímavostí je, že nástup účinků by měl trvat cca 20 minut a efekt by měl přetrvat až po dobu 5 hodin. 

Tip redakce – Mindflow Focus mindflow recenze

🌿 Přírodní doplněk stravy

✅ Kombinace přírodních látek
✅ Podporuje mysl a soustředění
✅ Dodá energii a oddálí únavu
✅ Podporuje mozek a paměť

Složení Mindflow Focus

To, jestli jde o funkční produkt, nebo o drahé kapsle bez účinku, lze posoudit na základě toho, co vše nám prozradí složení.

V každé kapsli najdeme:

 • Alpha GPC
 • DMAE
 • Ginkgo-bilobu
 • Guaranu
 • Kofein
 • Kurkumin
 • L-tyrosin
 • Piperin
 • Ženšen
 • Vitamín B12

A další.

Už jen z tohoto výčtu lze usuzovat, že užívání doplňku stravy ✅ Mindflow Focus má jednoznačně smysl, protože řada těchto látek má stimulační účinky, které mohou kromě většího množství celkové energie zahrnovat i lepší mentální výkonnost. Ve složení navíc není cukr ani sladidlo.

Kompletní složení

Aktivní látky ve 3 tobolkách
Kofein 117 mg
L-Theanine 300 mg
Huperzine A 100 µg
Citicoline 500 mg
Ženšen 150 mg
Extrakt ze zeleného čaje 150 mg
Guarana 150 mg
Piperin 2 mg
Rhodiola Rosea 100 mg
Vitamín B12 100 µg
Vitamín B1 25 mg
Vitamín B6 10 mg
L-tyrosin 350 mg

Mindflow Focus [recenze]: Uvede vás do střehu?

Kolik stojí a kde ho koupit?

V jednom balení ✅ Mindflow Focus najdeme 30 tobolek (v některých obchodech se ale prodává i větší balení). Jednu dávku tvoří 2 tobolky, takže by vám měl vydržet na 15 použití. Je lepší po něm sáhnout ve vypjatých dnech, pro každodenní užívání se nehodí, protože jeho efekt může začít postupem času klesat. Pokud ale na každodenním užívání trváte, dělejte si pravidelně 1-2 dny pauzu.

Co se týče ceny, ta se pohybuje kolem 490,- za jedno balení (v závislosti na počtu kapslí a na místě prodeje). Tento doplněk stravy koupíte hlavně v lékárnách, včetně těch internetových.

Zkušenosti zákazníků

Mindflow Focus [recenze]: Uvede vás do střehu?

Nyní se podíváme na to, na užívání tohoto doplňku stravy říkají lidé, kteří se do něj rozhodli vložit svoji důvěru. Byli s ním spokojení? A koupili by si ho znovu?

Když se podíváme na uživatelské recenze, lidé o Mindflow Focus nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Jsou s ním spokojení
 • Ho doporučují vyzkoušet i ostatním
 • Ho používají dlouhodobě
 • Jim bohatě stačí jedna tobolka
 • Cítí větší množství energie

Ti nespokojení nejčastěji říkají:

Nevýhody
 • Se ho nehodí užívat večer, protože může způsobovat problémy se spánkem

Doplněk stravy ✅ Mindflow Focus by navíc neměl po stránce účinků vyprchat najednou, takže by nemělo dojít k náhlému (velkému) propadu energie a výkonnosti.

Pokud tedy hledáte nějakou alternativu k pití čaje matcha a k dalším známým prostředkům na podporu energie a koncentrace, tento doplněk stravy bychom vám určitě doporučili alespoň jednou vyzkoušet.

 

 

Jakou zkušenost máte s doplňkem stravy Mindflow Focus vy?